webdesign

Buďte vidět

Tvoříme profesionální webové stránky na míru vašemu podnikání

Ať už jste firma, živnostník, škola nebo obec je nám jasné, že svou práci, produkt či službu berete vážně. Stejně tak bereme vážně my tvorbu vašeho webu.

Pokud máte jasnou představu i požadavky, připravené materiály, můžeme se rovnou pustit do práce.

Možná tak úplně jasno o tom, co potřebujete nebo co všechno je možné, ještě nemáte. A tak se nejprve společně sejdeme a vytvoříme plán. Vy se pak v klidu můžete věnovat své práci a o celý proces tvorby webu – od návrhu, naplnění obsahem a spuštění do provozu se postaráme my.

Pokud bude potřeba, zajistíme texty, fotografie i grafiku. Web propojíme s kontaktním formulářem, rezervačním či prodejním systémem, mailingovým nástrojem, členskou sekcí. Zásadní body s vámi budeme konzultovat, tak budete mít celý proces pod kontrolou.

Chtějte web, který bude

ORIGINÁLNÍ a zaujme.

Nechcete mít stejný web jako vaše konkurence nebo soused. Najdeme vaši jedinečnost a prostřednictvím webu ji ukážeme světu.

JEDNODUŠE UPRAVITELNÝ.

Weby stavíme na WordPress s pomocí vizuálního editoru Elementor, takže úprava webu bude hračka. Naučíme vás to a nebo budeme web pro vás spravovat.

PŘITAHOVAT TY SPRÁVNÉ ZÁKAZNÍKY.

Web je marketingový nástroj a vždy má mít nějakou funkci. Ať už je to informovat, prezentovat, vzdělávat, budovat komunitu i prodávat. Vytvoříme takový web, který zapadne do vaší marketingové strategie a osloví ideální klienty.

UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÝ.

Tedy dohledatelný (nastavíme základní SEO, propojíme s vyhledávači, sociálními sítěmi, nastavíme měřící nástroje jako Google Analytics, FB pixel), rychlý, responzivní, přehledný a dovede návštěvníka přesně tam, kde ho chcete mít.

Petrovice cup

Dvojjazyčný web fotbalového turnaje s integrovanou interaktivní tabulkou a rozpisem zápasů.

DSJ Power

Prezentační firemní web s originální grafikou představující činnost firmy a již realizované projekty.

Aluring

Prezentační web firmy s rezervačním systémem pronájmu obytných vozů. Vytvořili jsme i kompletní brand a autorské ilustrace.

Pro 
nezávaznou kalkulaci 
jakýkoliv dotaz 
nás kontaktujte

Buďte vidět

Cesta vnitřního klidu

Prezentační web s programem workshopů. Vytvořili jsme kompletní brand a autorské ilustrace.

Garance Písek

Prezentační firemní web  představující činnost firmy. Jedná se o dva propojené weby vzhledem k zaměření firmy.

Arrbo

Prezentační firemní web  představující činnost společnosti Arrbo s.r.o. a galerii již realizovaných projektů.